18Ocak 2019
Işıltılı Haşereler Tiyatro Gösterimi Gerçekleşti
İnsanın tüketim krizine dair ironik bir kara komedi olan tiyatro oyunu Barış Manço Kültür ve Sanat Merkezinde tiyatro severlerin beğenisine sunuldu. İngiliz yazar Philip Ridley‘in kaleme aldığı, Türkçe’ye çevirisini H. Can Utku’nun yönetmenliğini Eyüp Emre Uçaray üstlediği oyunda Pın...
Devamını Oku
17Ocak 2019
Millet İttifakı Bandırma Vapuruyla Yola Çıktı
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, İyi Parti Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna, Bandırma İlçe Başkanı Necmi Sert, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya ziyaret gerçekleştirdiler.
Devamını Oku
15Ocak 2019
Belediye İşçilerine % 30 Zam
Bandırma Belediyesi ile Genel İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Çalışanlarının maaşlarının 2018 yılı enflasyonun karşısında erimemesi Bandırma Belediyesi kadrolu işçilerinin günlük ücretlerine yüzde % 30 zam yaptı.
Devamını Oku
11Ocak 2019
Bu Yolun Bir Çıkışı Var
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma’da pek çok kurum tarafından yapılan kazıları ve Büyükşehir ile yaşanan alacak verecek sorunu hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.
Devamını Oku
11Ocak 2019
Başkan Mirza Gazetecilerle Bir Araya Geldi
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Bandırmalı yerel gazeteciler için yemek organizasyonu düzenledi.
Devamını Oku
10Ocak 2019
Belediye Başkanı Dursun Mirza’Nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Bir ülkenin özgürlük ve demokrasi anlayışını o ülkedeki basının ne derece bağımsız ve tarafsız olduğuna bakarak anlarsınız.
Devamını Oku
10Ocak 2019
Belediye Başkanı Dursun Mirza Bez Torba Dağıttı
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza naylon poşet kullanımının doğaya verdiği zararlara dikkat çekmek için Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam alanında vatandaşlara %100 çevre dostu bez torba dağıtımı gerçekleştirdi.
Devamını Oku
08Ocak 2019
Kendi İmkanlarımızla Gerçekleştiriyoruz
Sosyal belediyecilik anlayışı ile çıktığımız yolda İlçemize düzen İnsanımıza saygı diyoruz…
Devamını Oku
08Ocak 2019
Kitap Günleri İle Okuma Farkındalığı Yaratıyoruz
Bandırma Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bugüne yaptığımız etkinliklerden bir tanesi de Kitap Günlerini hayata geçirmek oldu.
Devamını Oku
07Ocak 2019
Uyanmak Resim Sergisi
Belediye Kültür Sanat Etkinliklerimiz kapsamında her ay sergiler düzenliyoruz. 2019’un ilk haftasında "Uyanmak" isimli resim sergisini Bandırmalı sanatseverlerle buluşturduk.
Devamını Oku
03Ocak 2019
Başkan Mirza'ya Teşekkür Ziyareti
İlknur Kamalı’nın yazmış olduğu “Edebiyatımızda A’dan Z’ye Yazar-Eser-Tür Kılavuzu” kitabı ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi tarafından yılın yazarı ödülüne laik görüldü
Devamını Oku
28Aralık 2018
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın Yeni Yıl Mesajı
Sevgili Hemşerilerim yaşadığımız, sevdalısı olduğumuz Bandırma'da, görevde olduğum yaklaşık 5 yıllık Belediye Başkanlığım süresince gerçekleştirdiğimiz her proje
Devamını Oku
28Aralık 2018
Baski Bozuyor Biz Yapıyoruz
Bandırma Belediyesi BASKİ’nin çamur ve su birikintileri içinde bıraktığı Dutliman Mahallesinin yollarına mıcır çekerek kullanılır hale getirdi.
Devamını Oku
28Aralık 2018
Kapalı Pazar Yerimiz Örnek Proje Olarak Görülüyor
Bandırma Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı projemizi hayata geçirirken çok amaçlı olmasını istemiştik. Projemizi buna göre geliştirdik. Güzel Bandırma’mıza yakışan bu proje diğer Belediyeler tarafından beğenilerek örnek alınıyor.
Devamını Oku
28Aralık 2018
Cumhuriyet Meydanında Harmandalı Oynandı
Bandırma Belediyesi Harun Karacan Gençlik Spor Merkezi öncülüğünde kursiyerler ve Bandırmalıların katılımı ile Cumhuriyet Meydanında harmandalı oynama etkinliği gerçekleştirildi.
Devamını Oku
27Aralık 2018
Kendi Enerjisini Kendi Üreten Belediye
Bandırma Belediyesi hayata geçirdiği akılcı projelerle, modern çağın gerekliliklerini yerine getirmekle beraber diğer belediyelere de öncü olmaya devam ediyor.
Devamını Oku
27Aralık 2018
Kültür Turlarıyla Tarihimizi Yakından Tanıyoruz
Bandırma Belediyesi Kültür Turları kapsamında her mahalleyi Kurtuluş Savaşımızın destanının yazıldığı Çanakkale’ye götürmeye devam ediyor.
Devamını Oku
27Aralık 2018
Kursiyerlerimizle Yeni Yıl Kutlaması
Harun Karacan Gençlik ve Spor Merkezindeki kursiyerlerin katıldığı yılbaşı partisine Belediye Başkanı Dursun Mirza’da katıldı.
Devamını Oku
26Aralık 2018
Herşey Çocuklarımız İçin
Çeşitli Yaş Guruplarından 10 Bin Vatandaşımız Bandırma Belediyesinin Kurslarından Faydalandı.
Devamını Oku
26Aralık 2018
Yeni Yerleşim Yerlerinin Yolları Yapılıyor
Bandırma Belediyesi yeni yollar yapıyor, mevcut yolları yeniliyor. Maalesef Büyükşehir’in yetersiz çalışmaları nedeniyle Bandırma’nın yolları yeniden bozuluyor.
Devamını Oku