23Mayıs 2018
Bandırma'da Ramazan
Ramazan Etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Konserler ve söyleşilerin yanı sıra çocuklarımız için düzenlediğimiz etkinliklerle Ramazan ayının bereketini birlik beraberlik içinde doyasıya yaşıyoruz.
Devamını Oku
23Mayıs 2018
Ramazan Programında Fatih Çelik Sürprizi
Bandırma Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri her akşam Cumhuriyet Meydanı’nda halkımızla buluşuyor.
Devamını Oku
21Mayıs 2018
Bandırmalı Gençler Ogün Sanlısoy Konseri İle Çoştu
Bandırma Belediyesi'nin düzenlediği “19 Mayıs Gençlik Konserinde” sahne alan Ogün Sanlısoy gençleri coşturdu.
Devamını Oku
21Mayıs 2018
Bandırma’Da Binler Cumhuriyet İçin Yürüdüler
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlenen “Gençlik Yürüyüşüne” kentimizde binlerce kişi katıldı. Migros önünde başlayan yürüyüşe Belediye Başkanı Dursun Mirza, ADD Başkanı Uğur Kayaalp, Belediye Meclis Üyeleri ve binlerce Cumhuriyet sevdalısı Bandırmalı ...
Devamını Oku
21Mayıs 2018
Bandırmalılar Gurup İmera Konseri İle Coştu
Ramazan Etkinlikleri kapsamında Bandırmalılar İmera konseri ile hüzün ve coşkuyu bir arada yaşadı.
Devamını Oku
21Mayıs 2018
Bestami Yazgan Söyleşisi Gerçekleşti
Ramazan etkinlikleri kapsamında daha öncede Kitap Günlerinde de konuk ettiğimiz Hocamız Bestami Yazgan'ı Bandırmalılar buluşturduk. Ramazan ayının paylaşma ruhu, güzellikleri, yardımlaşmanın önemi üzerine konuşan Bestami yazgan şiirleri ve hadisi şerifşeri ile Bandırmalılara duygu dol...
Devamını Oku
18Mayıs 2018
Gazi Rıza Gül Belediye Başkanı Dursun Mirza'yı Ziyaret Etti
1.5 yıl önce Suriye Elbab da bombalı araç saldırısı sonucunda Gazi olan Uzman Çavuş Rıza Gül Belediye Başkanı Dursun Mirza'yı ziyaret etti. Ziyarette
Devamını Oku
17Mayıs 2018
Bandırma’Da Ramazan Etkinlikleri Kapsamında 1.gün
11 ayın sultanı Ramazan Ayının gelmesiyle birlikte Bandırma Belediyesinin geleneksel olarak düzenlediği Bandırma’da Ramazan Etkinliklerinin 1. Gününde Belediye Başkanımızın katılımlarıyla, iftar sofrasında ilk oruçlar açıldı.
Devamını Oku
16Mayıs 2018
Kentimiz Çiçek Açıyor
Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından kentimizin dört bir yanında budama ve çiçeklendirme çalışmaları sürdürülmekte.
Devamını Oku
15Mayıs 2018
Geleneksel Ramazan Etkinliklerimiz İle Cumhuriyet Meydanımız Renklenecek
Her yıl 11 ayın sultanı Ramazan’ın başında başlayıp sonuna kadar devam eden etkinliklerimizi bu yılda sizlerle buluşturuyoruz.
Devamını Oku
15Mayıs 2018
19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü Programı Belli Oldu
Bandırma Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda “Gençlik Yürüyüşü” düzenlenecek.
Devamını Oku
15Mayıs 2018
Gurur Verici Tablo
Nesrin Aydoğmuş İş Atölyesinde Halk Eğitimin katkılarıyla oluşturulan kursların yıl sonu sergisi, Melih Çınar sergi salonunda yapılan açılışla gerçekleştirildi.
Devamını Oku
14Mayıs 2018
Final Four Heyecanı Cumhuriyet Meydanında Yaşanacak
THY Euroleague’in 2017-2018 sezonu Final-Four karşılaşmaları için Bandırma Belediyesi Cumhuriyet Meydanı’na Ramazan Etkinliklerinin bulunduğu alanda kurulu olan dev ekranda, Bandırmalıları basketbol heyecanını yaşamaya davet ediyor.
Devamını Oku
14Mayıs 2018
Hıdırellez Rubato Konseri İle Kutlandı
Bandırma Belediyesi Hıdırellezi Baharın Gelişi’ini kutlamak için RUBATO Müzik grubunu Bandırmalılarla buluşturdu. Konserde Bandırmalılar Rubato şarkıları ile hem hüzünlendi, hem de coşku dolu anlar yaşadı.
Devamını Oku
14Mayıs 2018
“Zamana Işık Tutmak” Okurları İle Buluştu
Bandırmalı Yazar İrfan Astunç, “Zamana Işık Tutmak” isimli kitabı okurlarla buluştu ve yazar kitabını okurları için imzaladı.
Devamını Oku
13Mayıs 2018
Marmara Denizi’Ne Kıyısı Olan Belediyeler Buluşması’Nın 3’Üncüsü Kapadokya’Da Gerçekleşti
Daha önce Bandırma Belediyesinin ev sahipliğini yaptığı Marmara Denizi’ne Kıyısı Olan Belediyeler Buluşması’nın 3’üncüsüne Kapadokya Kartal Hotel’de Kartal belediyesi ev sahipliği yaptı. İki gün süren etkinlikte, Marmara Denizi’nin ekolojik sorunları ve büyük İstanbul depremi konuşula...
Devamını Oku
11Mayıs 2018
Sahil Yenice Mahallesinin Düm Yolları Yenilendi
ürkiye'nin ceviz ihtiyacının yüzde 90'ının karşılayan sahil yenice mahallesi parke ve asfaltlama çalışmaları sonrası yepyeni bir görünüme kavuştu
Devamını Oku
09Mayıs 2018
Öğrencilerimizin Motivasyonunu Arttırmak İçin Sosyal Etkinlikler Düzenliyoruz
Bandırma Belediyesi olarak Eğitim Destek Evi’nde kurs gören öğrencilerimiz için LYS (Liseye Geçiş Sınavı) öncesi öğrencilerin motivasyonunu arttırmak için sosyal etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.
Devamını Oku
09Mayıs 2018
Engelleri Kaldırıyoruz
Bandırma Engelliler Derneği “Anneler Günü” etkinlikleri kapsamında eski belediye düğün salonunda asker kınası gerçekleştirdi. Duygusal anların yaşandığı geceye Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen, İlçe Siyasi Parti Başkanları, Basın Mensupları ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Devamını Oku
08Mayıs 2018
Sinema Amatörleri Derneği’Nden Ziyaret
Bandırma Sinema Amatörleri Derneği Başkanı Erhan Gülşar ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.
Devamını Oku