23Şubat 2018
Üniversite Toplulukları Başkan Mirza'yı Ziyaret Etti
Onyedi Eylül Üniversitesi Maliye Topluluğu, Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya tanışma ziyaretinde bulundular ve 26 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirecekleri “Vergi Bilgilendirme Konferansına” davet ettiler.
Devamını Oku
23Şubat 2018
İktisat Topluluğundan Tanışma Ziyareti
Onyedi Eylül Üniversitesi İktisat Topluluğu Başkanları Şeyda Şahin öncülüğünde Belediye Başkanı Dursun Mirza ile tanışmak için ziyaret gerçekleştirdiler.
Devamını Oku
23Şubat 2018
Atatürkçü Düşünce Topluluğundan Ziyaret
Onyedi Eylül Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanları Ömer Özay öncülüğünde Belediye Başkanı Dursun Mirza'yı ziyaret ettiler.
Devamını Oku
23Şubat 2018
Cemal Öztaylan’Dan Başkan Mirza’Ya Ziyaret
Bandırma eski dönem Belediye Başkanı ve geçmiş dönem Milletvekili Cemal Öztaylan ve eski Ak Parti İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Eşref Kasapoğlu, Bandırma'nın tanınmış iş adamlarından Ayhan Atik Belediye Başkanı Dursun Mirza'yı ziyaret ettiler.
Devamını Oku
23Şubat 2018
Okul Bahçelerinin Temizliği Belediyemizden
"Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz" bilinciyle hareket eden Bandırma Belediyesi çocuklara ve onların eğitimlerine destek veriyor.
Devamını Oku
22Şubat 2018
Bandırma Tenis Kulübünden Ziyaret
Bandırma Tenis Kulübü Kulüp Başkanları Dr. Hüseyin Erenler ve Antrenörleri Kemal Sönmez öncülüğünde Belediye Başkanı Dursun Mirza'yı ziyaret ettiler.
Devamını Oku
21Şubat 2018
Bandırma 1. Deprem Sempozyumuna Tüm Halkımız Davetli
Bandırma Belediyesi tarafından organize edilen Bandırma 1. Deprem Sempozyumu, 3 Mart 2018 tarihinde Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Devamını Oku
21Şubat 2018
Belediye Başkanı Mirza Bandırmadaki Kazılarla İlgili Açıklama Yaptı
Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırmada gerçekleştirilen kazılar, yol yapım çalışmaları ve tamiratlar hakkında açıklama yaptı.
Devamını Oku
21Şubat 2018
Çerkez Derneklerinden Başkan'a Ziyaret
21 Şubat Dünya Anadili Günü nedeniyle 25 Şubatta Balıkesir'de gerçekleştirilecek programa davet için Çerkes Dernekleri Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyarete geldiler.
Devamını Oku
20Şubat 2018
Başkan Mirza'dan Büyükşehir'e Ziyaret
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza , Meclis Üyeleri Şerafettin Engüdar ve Cemal Adıgüzel Bandırmanın sorunları üzerine Büyükşehir Başkanı Zekai Kafaoğlu’na ziyaret gerçekleştirdiler.
Devamını Oku
20Şubat 2018
Esintiler Yağlı Boya Sergisi
Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında yeni bir resim sergisi daha Bandırmalı sanatseverlerle buluşuyor.
Devamını Oku
19Şubat 2018
Festival Standları Satışa Sunuluyor
Kentimizde bu yıl 29.si gerçekleşecek olan Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında, sahil bandına kurulan festival standlarının satışına bugün itibariyle başlanacak.
Devamını Oku
19Şubat 2018
Banbis’Den Başkan Mirza’Ya Ziyaret
(BANBİS) Bandırma Bisiklet Gurubu’ndan Faruk Özkaya, Olcay Türker, Mehmet Gacal, Ahmet Hakkı Özkan Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ettiler.
Devamını Oku
19Şubat 2018
Bansiad Yeni Yönetiminden Başkan Mirza’Ya Ziyaret
Bandırma Sanayiciler ve İş Adamları Derneği yeni yönetim Başkanı Hüseyin Cengiz Küçükköseleci ve yönetim kurulu üyeleri Mehmet Çetinmira , Gülin İşgüder, Halil Yırtımcı göreve gelmelerinin ardından Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya ziyaret gerçekleştirdiler.
Devamını Oku
19Şubat 2018
Öğrencilerimize Hediyelerini Verdik
Belediye Başkanı Dursun Mirza Fatih İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilere hediyeler verdi.
Devamını Oku
19Şubat 2018
Rubato Konseri Gerçekleşti
Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında RUBATO Müzik grubunu Bandırmalılarla buluşturdu.
Devamını Oku
16Şubat 2018
Bandırma Mehmetciğine Sahip Çıkıyor
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü operasyonlara bir destek de Bandırma’da yaşayan Samsunlulardan geldi.
Devamını Oku
15Şubat 2018
Küçük Yazardan Ziyaret
Aksakal Umut Akkaya Orta Okulu Türkçe Öğretmeni Onur Efe ve 8. Sınıf öğrencisi Nilay Eröz Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ettiler.
Devamını Oku
15Şubat 2018
Uyuşturucuyla Mücadelede Farkındalık Yaratıyoruz
Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında “Yarınlara Geç Kalmadan” tiyatro oyununu Bandırmalı öğrencilerle buluştu
Devamını Oku
15Şubat 2018
Kuzey Kafkasya Kültür Derneği Yeni Yönetimiyle Belediyede
Kuzey Kafkasya Kültür Derneği, yeni Başkanı Turan Acar, Başkan Yardımcısı Sedat Karahan ve Yönetim Kurulu üyeleri Şükran Çakan, Neslihan Dereli, Celal Demir, Gürol Beygiret Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ettiler.
Devamını Oku