Kapalı Pazar Yeri Projesi

Kapalı Pazar Yeri Projesi

KAPALI PAZAR YERİ PROJESİ

Bandırma Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projemizi hayata geçirirken çok amaçlı olmasını istemiştik. Projemizi buna göre geliştirdik. Güzel Bandırmamıza yakışan bu proje tüm Bandırmalılarımıza hayırlı olsun.

Hızla gelişen ve büyüyen Bandırmamız için sadece bugünü değil, geleceği de düşünülerek büyük ve kapsamlı bir kapalı Pazar projesi geliştirdik. Bu alanın sadece Pazar yeri değil, aynı zamanda da bir yaşam alanı olmasını istedik. Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projemiz; 450 araçlık otoparkı, 21 adet dükkan, lokanta, kafeterya, iki adet düğün salonu, 1 adet büyük mağaza, çekme katı, yürüyen merdivenleri, asansörleri, bay bayan mescidi, bebek bakım odası, bay, bayan ve engelli tuvaletleriyle ve çevresinin yeşil alanıyla Türkiye’nin en büyük ve modern tesisi 2016 yılında Bandırmalılarımızın hizmetine açtık. Şu anda haftada iki kez sebze ve meyve, Pazar günleri ise oto pazarı olarak hizmet veriyor.

HAYATI KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanımızı gerçekleştirdikten sonra bazı detaylarla alışverişi kolaylaştırmak istiyoruz. Bunun için de alışveriş arabalarını kullanıma soktuk.
Pazara gelen vatandaşımız arabasını otoparka park edecek ve pazar arabasını alıp yürüyen merdivenle ya da asansörle üst kata çıkıp alışverişini yapabilecek. Aldıklarını kolay bir şekilde yorulmadan taşıyabilecekler.
Kapalı Pazar Yerimizde tespit ettiğimiz detaylarla alışverişi ve yaşamı daha da kolaylaştıracağız. Bunun için de pazarcı esnafımızla sürekli iletişim içindeyiz.

PAZAR GÜNLERİ OTO PAZARI

İkinci el otomobil pazarı Pazar günleri Bandırma Kapalı Pazaryeri ve Yaşam Alan’ında açılmaktadır.
Bize gelen talepler doğrultusunda bugün ilk kez araba pazarını Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanında açtık. İlk günden itibaren hem satıcı hem de alıcı açısından yoğun bir Pazar oluyor. Araç sahipleri ve pazara araba bakmak için gelenlerle konuştuğumuzda herkesin memnun olduğunu gördük. Araba pazarı yeni yerinde Bandırmalılarımıza hayırlı olsun.
Sizlerin desteğiyle BANDIRMAMIZA güzel bir eser kazandırdık ve kazandırmaya da devam edeceğiz.Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2017
< Bir Önceki Bir Sonraki >