Kırsal Mahallelerimize Dev Yatırım

Kırsal Mahallelerimize Dev Yatırım

Yerel seçimlerde kırsal mahallemizin bize ait olan iç yollarını yapacağımızı söylemiştik. Belli bir program dahilinde tüm kırsal mahallelerimizde çalışmalara başladık. Mahallelerimizin meydanlarını yaptık. Mezarlık içinde ve mezarlığa giden yolları yapıyoruz. Hepsine çocuklarımızın oynayabileceği parklar yapıyor ve onların gelişimine katkıda bulunuyoruz.
Kırsal mahallelerimizdeki camilerin çevre ve bahçe düzenlemesini yapıyoruz. Tuvalet ihtiyacı olan mahallelerimize bay, Bayan ve engelli tuvaletleri yapıyoruz. Tüzel kimliğini yitiren mahallelerimizin hiçbir geliri olmadığı için muhtarlarımızın kurduğu derneklere oradaki taşınmazları vererek derneğin gelir sağlamasını ve elde edilen gelirlerle de ihtiyaçlarına imkan sağlıyoruz.

Yazın tozdan, kışın çamurdan büyük sıkıntılar yaşayan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Köylü milletin efendisidir” dediği vatandaşlarımızın daha güzel bir ortamda yaşamalarını önemsedik ve çalışmalara başladık.

Yapılan işleri yerinde kontrol etmek için gittiğim tüm kırsal mahallelerimizdeki vatandaşlarımız güzel yüreklerinden döktükleri dualarla mutluluklarını dile getiriyorlar. Verdiğimiz bu hizmetlerde sağlıkla, sıhhatle, mutlulukla ve huzurla yaşamalarını Allah’tan diliyorum.Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017
< Bir Önceki Bir Sonraki >