ANASAYFA

MALTA PARK VE YAŞAM ALANI PROJESİ

Loading...

Pazar

kapalı

18℃

Pazartesi

az bulutlu

15℃

Salı

kapalı

15℃

Çarşamba

açık

16℃

Perşembe

açık

16℃

HAVA DURUMU

18℃

Proje yılı 2023
Haritada Görüntüle

MALTA PARK VE YAŞAM ALANI PROJESİ

   

MALTA PARK VE YAŞAM ALANI

Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun’un en önemli projelerinden Malta Park ve Yaşam Alanında ilk çalışmalara bugün başlandı. Kısa sürede tamamlanması için hepimizin seferber olduğu Malta Parkı, Bandırma’nın güzelliğini daha da arttıracak.

Başlayan çalışmanın ardından Başkan Tolga Tosun: “Sevdalısı olduğum bu güzel kentte sık sık daire müdürlerimizle geziyor, çalışmaları inceliyor, sevgili hemşerilerimle dertleşiyoruz. Hangi mahallede olursa olsun, gördüğüm boş alan için hemen araştırma yaptırıyorum. Eğer belediyemize ait bir alansa ve konum olarak da uygunsa yürüyüş yollarıyla, peyzaj alanlarıyla, çocuk parkıyla, şehir mobilyalarıyla yemyeşil bir yaşam alanı haline getirilmesini sağlıyoruz.

Tüm detaylarını dikkatle takip ettiğim ve çok önemsediğim Malta Park ve Yaşam Alanı projemize ilk kepçemizi vurarak başladık. Bandırmamızın marka değerini arttıracak, şehrin sosyal hayatını daha farklı ve daha renkli hale getirecek, estetiği ve özel donatılarıyla örnek gösterilecek Malta Park ve Yaşam Alanını kısa sürede tamamlayacağız. Bandırma her şeyin en iyisine ve güzeline layıktır” dedi.

Park ve Çevre

MALTA PARK VE YAŞAM ALANI PROJESİ

Adres Bilgisi
AYYILDIZ
Proje Durumu
Devam ediyor
Etiket
MALTA PARK VE YAŞAM ALANI

BENZER PROJELER

Bu kategoriye ait tüm projeleri bu alandan inceleyebilirsiniz.

Tüm Projeler
100. Yıl Mahallesi Pazar Yeri Projesi

Bandırma Belediyesi Pazar Yerleri projeleri kapsamında 100. Yıl Mahallesinde yapılması öngörülen pazar yerlerinin mimari ve mekanik projeleri çizilmiş, statik ve elektrik projeleri

Levent Mahallesi Pazaryeri Projesi

Bandırma Belediyesi Pazar Yerleri projeleri kapsamında Levent Mahallesinde yapılması öngörülen pazar yerlerinin mimari ve mekanik projeleri çizilmiş, statik ve elektrik projeleri

Edincik Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projesi

Edincik Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı Projesi Nedir?